Үйірмелер

Спорттық үйірмелер

Мақсаты: «Спорт – денсаулық кепілі» деген сөздің мағынасын аша отырып, 

спортқа деген сүйіспеншілігін арттыра отырып, дені сау азамат болуға тәрбиелеу.

Аты – жөні

    Тобы

1

Ерғожаев Еркін Амандықұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

2

Жайлаубаев Ырысбек Жәнібекұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс    

3

Жалгасов Азамат Жалгасович

     «Автоэлектрик»  1 – курс

4

Жарылғасов Шерхан Наурызұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

5

Избасаров Берекет Бактыбайулы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

6

Қазекешов Ерболат Аманжолұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

7

Қали Нұрлыбек Биелдіұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

8

Конысбаев Канат Ыбадуллаевич

     «Автоэлектрик»  1 – курс

9

Мир-ұлан Жарқын Ғалымжанұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

10

Нұрғали Қайрат Асылбекұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

11

Оразалы Айтқали Қайратұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

12

Серик Арман Амангелдіұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс    

13

Сүндетбай Ерсұлтан Сүндетбайұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

14

Тилепбаев Жанарыс Маратұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

15

Тлепов Ербол Максетулы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

16

Юлдашов Рахат Аяпбергенулы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

17

Жайлыбаев Нурлан Исатайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

18

Коптлеуов Арман Мейрамбайулы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

19

Көмеков Бекарыс Нұрлыбекұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

20

Қаспаев Жалғас Айжігітұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

21

Қуанышкереев Бекболат Қайсарұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

22

Қарлибаев Нурлан Сапарбайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

23

Қуанов Берекет Андрейұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

24

Мансаб Дар Абдурахман Али Құсайын

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

25

Наурызов Амангелді Ізбасұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

26

Оңғарбайұлы Қанағат

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

27

Рахметов Ерлан Жумабекулы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

28

Ратбаев Дауржан Сабир угли

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

29

Саймаганбетов Азизбек Учкунулы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

30

Тасмухан Нурбол Кекілбайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

31

Тоқтарбай Азамат Бақытжанұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

32

Тағанбергенұлы Дастан

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

33

Жаксылык Оразбек Болатулы

«Пісіруші» 1 – курс

34

Жаймағанбетов Бақыт

«Пісіруші» 1 – курс

35

Ізімов Бейбіт Әділжанұлы

«Пісіруші» 1 – курс

 

Аты – жөні

Тобы

1

Қаршығаев Бекзат Болатұлы

«Пісіруші» 1 – курс

2

Қылышбаев Мейрамбек Асанұлы

«Пісіруші» 1 – курс

3

Қартбай Қоблан Маратұлы

«Пісіруші» 1 – курс

4

Молдаулетов Есенгали Берденович

«Пісіруші» 1 – курс

5

Максимов Қуатбай Мұхтарұлы

«Пісіруші» 1 – курс

6

Нұрбергенұлы Жасұлан

«Пісіруші» 1 – курс

7

Нұрымов Данияр

«Пісіруші» 1 – курс

8

Отаров Максат Ермұратұлы

«Пісіруші» 1 – курс

9

Рахимжанов Махамбет Ерболатулы

«Пісіруші» 1 – курс

10

Редов Нұржан Редович

«Пісіруші» 1 – курс

11

Тәженов Азамат Сағындықұлы

«Пісіруші» 1 – курс

12

Утаров АбайЕрмұратұлы

«Пісіруші» 1 – курс

13

Өмірбеков Оразғали Мырзабайұлы

«Пісіруші» 1 – курс

14

Кенжекеева Гүлзада Бактыбаевна

«Тігінші»  1 – курс

15

Каспаева Асия Айжігітқызы

«Тігінші»  1 – курс

16

Кесікбаева Жансая Аманқосқызы

«Тігінші»  1 – курс

17

Кулбаева Айданай Наренбайқызы

«Тігінші»  1 – курс

18

Кулмаганбетова Зульфия Аташбаевна

«Тігінші»  1 – курс

19

Қанағатова Мөлдір Жумабайқызы

«Тігінші»  1 – курс

20

Құлбаш Гүлдана Қайратқызы

«Тігінші»  1 – курс

21

Құтлыбай Гүлдана Сәтжанқызы

«Тігінші»  1 – курс

22

Молла Сапар Насрин Әбдіғафұр

«Тігінші»  1 – курс

23

Мурабаева Әдемі Бақытжанқызы

«Тігінші»  1 – курс

24

Мұратова Гүлден Есенбайқызы

«Тігінші»  1 – курс

25

Нұржігітова Сандуғаш Саматқызы

«Тігінші»  1 – курс

26

Орынбаева Нұрсұлу Жалғасбайқызы

«Тігінші»  1 – курс

27

Султанова Адеми Мырзабековна

«Тігінші»  1 – курс

28

Теңел Мөлдір Асанқызы

«Тігінші»  1 – курс

29

Фаил Ботагоз Наилықы

«Тігінші»  1 – курс

30

Алгыева Каншайым Жалгасовна

«Тігінші»  2 – курс

31

Асылбекқызы Гүлдана

«Тігінші»  2 – курс

32

Ачжибаева Улбиби Кадырбековна

«Тігінші»  2 – курс

33

Бекешова Самал Дауылбайқызы

«Тігінші»  2 – курс

34

Испанова Тамара Рамазановна

«Тігінші»  2 – курс

35

Кабдолгалиева Әзиза Абдрашитқызы

«Тігінші»  2 – курс

36

Қалиева Гүлдана Сегізбайқызы

«Тігінші»  2 – курс

37

Құрбанбаева Сауле Абатовна

«Тігінші»  2 – курс

38

Мырзағали Лаура

«Тігінші»  2 – курс

39

Мухат Мадина Нурқасынқызы

«Тігінші»  2 – курс

40

Нұрманова Тұрсынай Куанышқызы

«Тігінші»  2 – курс

41

Рахметова  Жемис Аршыновна

«Тігінші»  2 – курс

42

Сарсенбаева Жансая Берекетқызы

«Тігінші»  2 – курс

43

Сембаева Куляш Шанытбаевна

«Тігінші»  2 – курс

45

Салатова Гулмира Турегалиева

«Тігінші»  2 – курс

46

Сисенова Нұрзия Жарасқанқызы

«Тігінші»  2 – курс

47

Темірханова Маржан Жемелханқызы

«Тігінші»  2 – курс

48

Төре Ұлмекен Қонысбайқызы

«Тігінші»  2 – курс

49

Ходжаниязова Мухаддас Махмудовна

«Тігінші»  2 – курс

50

Чопанова Гулсун Сериковна

«Тігінші»  2 – курс

1

 Аткелтиров Еркін Петрұлы

«Токарь» 2-курс

2

Айтуаров Бактияр Берікұлы

«Токарь» 2-курс

3

Бейімов Мақсат Айдарбайұлы

«Токарь» 2-курс

4

Бишенов Жетписбай Комекович

«Токарь» 2-курс

5

Демесінов Маңғыстау Асқарұлы

«Токарь» 2-курс

6

Дохторбайұлы Жандос

«Токарь» 2-курс

7

Жайлыханов Нұрлыбек Ерболұлы

«Токарь» 2-курс

8

Жилхайдаров Раимбек Бауыржанович

«Токарь» 2-курс

9

Ибраимов Айбат Полатбекұлы

«Токарь» 2-курс

10

Иса Арман Рысқалиұлы

«Токарь» 2-курс

11

Нурбаев Сержан Суембайулы

«Токарь» 2-курс

12

Нұрым Жанарыс Мақсұмұлы

«Токарь» 2-курс

13

Буркітбай Ырысберді

«Токарь» 2-курс

14

Шеркешбай Ардақ Айтмұханұлы

«Токарь» 2-курс

Аты – жөні

Тобы

1

Оразғалиев Аллаберген Маратұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 3- курс

2

Сақыбай Берекет Айболұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 3- курс

3

Тоймұратұлы Сақид

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 3- курс

4

Шадкам Ильяс Хамзех

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 3- курс

5

Абдуллаева Салтанат Кожаназаровна

    «Техник-Технолог» 3-курс

6

Амантурлиева Акзия  Нетебаена

«Техник-Технолог» 3-курс

7

Байбосынова Майра Амантұрлықызы

«Техник-Технолог» 3-курс

8

Жаумытбайқызы Бибісара

«Техник-Технолог» 3-курс

9

Еламанова  Мадина  Жақсылыққызы

«Техник-Технолог» 3-курс

10

Құлжанова  Айгул Қуандыққызы

«Техник-Технолог» 3-курс

11

Рамазанова Гулмира Ондасинова

«Техник-Технолог» 3-курс

12

Сағитжан Жансая Саматқызы

«Техник-Технолог» 3-курс

13

Іңірбаева Айгул Жаңабайқызы

«Техник-Технолог» 3-курс

14

Салатова Гаухар Ерсайновна

«Техник-Технолог» 3-курс

15

Муратова Айгул Қайыркановна

«Техник-Технолог» 3-курс

16

Мусина Салтанат Амангалиевна

«Техник-Технолог» 3-курс

17

Мекеева Светлана Қуанғалиевна

«Техник-Технолог» 3-курс

18

Тулепбергенқызы Бибінұр

«Техник-Технолог» 3-курс

19

Сарсенбаева ЖұлдызКенжетайқызы

«Техник-Технолог» 3-курс

20

 Аткелтиров Еркін Петрұлы

«Токарь» 2-курс

21

Айтуаров Бактияр Берікұлы

«Токарь» 2-курс

Тамақтандыруды ұйымдастыру мамандығының үйірмесі

Мақсаты: Студент аспазшылардың  кәсіптік  деңгейін  көтеру, ас дайындау кезінде жаңа технологиялық әдістерді қолдана білуге, өз жұмысында шығармашылықпен  жұмыс жасауға үйрету.

Аты – жөні

Тобы

1

Амангелдиева Жеміс Жанболатқызы

«Тігінші»  1 – курс

2

Аманқосова Әлия Көмекқызы

«Тігінші»  1 – курс

3

Ақұлова ЖәзираМустахимақызы

«Тігінші»  1 – курс

4

Аташева Гульмира Рамазановна

«Тігінші»  1 – курс

5

Бекшеева Ақниет Жанебергенқызы

«Тігінші»  1 – курс

6

Ельбаева Сағынай Сисенғалиқызы

«Тігінші»  1 – курс

7

Ералиева Айнагул Қосайқызы

«Тігінші»  1 – курс

8

Жақсылық Асыл Болатқызы

«Тігінші»  1 – курс

9

Жаманбаева Сәтбибі Ізбасарқызы

«Тігінші»  1 – курс

10

Кенжекеева Гүлзада Бактыбаевна

«Тігінші»  1 – курс

11

Каспаева Асия Айжігітқызы

«Тігінші»  1 – курс

12

Аманиязова.П

«Тігінші»  3 – курс

13

Амантурдиева.Г

«Тігінші»  3 – курс

14

Бүркитбаева.С

«Тігінші»  3 – курс

15

Бижанова.Ы

«Тігінші»  3 – курс

16

Боранбаева.А

«Тігінші»  3 – курс

17

Жубаназарова.Г

«Тігінші»  3 – курс

18

Мамаева.А

«Тігінші»  3 – курс

19

Меңдібаева.Ж

«Тігінші»  3 – курс

20

Майлыбаева.A

«Тігінші»  3 – курс

«Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету» мамандығының үйірмесі

Мақсаты: Оқушылардың өзі қызығатын саласында практикалық жұмыспен айналысатын бірлестік. Егер үйірменің жұмысы қоғамдық пайдалы тапсырмаларды орындаумен, қоршап тұрған өмірмен, өндіріспен байланысты болса нәтижелі болады.

Аты – жөні

Тобы

1

Байқабылов Қайыржан Рзаұлы

«Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

2

Бақытов Алихан Абзалұлы

Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

3

Бекшенов Нұрболат Дауылбайқызы

«Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

  4

Бердіхан Айбек Оразғалиұлы

Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

5

Болатбеков Расыл Болатбекұлы

«Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

  6

Даулетбаев Наурызбек Муратбаевич

Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

7

Жайықов Алишер Ерланұлы

«Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

8

Жемерхан Бексұлтан Сулейменұлы

Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

9

Қалдыбайұлы Дәурен

«Кеме жөндеуші-дәнекерлеуші» 1- курс

10

Аманбеков Бақытбек Бұллаұлы

«Пісіруші» 1 – курс

11

Абдигапуров Элнур Гуламжанулы

«Пісіруші» 1 – курс

12

Рахимжанов Махамбет Ерболатулы

«Пісіруші» 1 – курс

13

Редов Нұржан Редович

«Пісіруші» 1 – курс

14

Максимов Қуатбай Мұхтарұлы

«Пісіруші» 1 – курс

15

БеріковШыңғысБерікұлы

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

16

Джанаев Ибрагим  Темірханұлы

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

17

ДжанписұлыСерік

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

18

ЖалғасовАяпбергенБолатұлы

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

19

Жаңбырбаев Сағыныш Жаңбырбайұлы

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

20

ЖолдасбаевАйбекБазарбайұлы

«Кеме жөндеуші -дәнекерлеуші» 3-курс

Дәнекерлеу ісі мамандығының үйірмесі

Мақсаты: Қажетті құралдардың қарапайымдылығы, қажетті құралдардың қолжетімділігі, жұмыс істеуге жағдайдың барлығы оқушылардың сәндік—қолданбалы өнермен айналысуға көп мүмкіндік береді. Үйірменің теориялық бөлімі өткізілетін тақырыптың қысқаша түсінігі және қалай жұмыс істеу керектігін түсінідіріп берсе, ал практикалық сабақ бірнеше тапсырмалардан тұрады. 

Аты – жөні

Тобы

1

Амангелдиев Бекбол Полатбайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

2

Аманов Бексұлтан Изғалийұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

3

Аманқосов Нұрбек Рашидұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

4

Бигараев Оразалы Кайратулы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

5

Дармен Мағжан Ерланұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

6

Дуйсехан Шәмшетай Талғатұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

7

Доктурбай Ермек Нұрболұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

8

Елеусін Нұржан Биланұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

9

Екібаев Сағындық Жалғасбайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

10

Жайлыбаев Нурлан Исатайұлы

«Автокөлікті жөндеу слесарі» 1- курс

11

Абдижалиев Ерполат Кайргалиулы

                  «Автоэлектрик»  1 – курс

12

Амангелдиев Нурлан Жеңисулы

     «Автоэлектрик»  1 – курс    

13

Ақбергенов Данияр Аскатұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

14

Балықбаев Мурат Ерболатұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

15

Бақтығалиев Дәурен Оспанұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

16

Бисенбай Ерсай Қайратұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

17

Бекбауов Сайран Болатұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

18

Бектұрған Нұрсеит Мәңгілікұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

19

Берікбай Магауия Жақыпұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

20

Ерғожаев Еркін Амандықұлы

     «Автоэлектрик»  1 – курс

Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу мамандығының үйірмесі

Мақсаты: Қоршаған ортаның әр түрлі материалдық жақтарымен, жалпы заңдылықтарға біріктірілген адамның бойында бар қасиеттерін іске асыруға негізделген, яғни, шикізат технологиясын, энергияны, ақпаратты қайта өңдеуде деп көрсетілуі.

Аты – жөні

Тобы

1

Адирбай Динара Досимжанқызы

«Аспаз»  1-курс

2

Аллаберді Уасила Қайыр Мұхаммедқызы

«Аспаз»  1-курс

3

Базарбаева Мая Рахатқызы

«Аспаз»  1-курс

4

Базарбаева Арайлым Сәндібайқызы

«Аспаз»  1-курс

5

Білімберді Айман Ықпалқызы

«Аспаз»  1-курс

6

Базарбаева Махаббат Асланбекқызы

«Аспаз»  1-курс

7

Еділова Райхан Еділқызы

«Аспаз»  1-курс

8

Ерғалиева Жансая Максетқызы

«Аспаз»  1-курс

9

Жанаққызы Ақжарқын

«Аспаз»  1-курс

10

Ізтұрған Ақнұр Жанатқызы

«Аспаз»  1-курс

11

Совет Ақтеңге Тұрғалиқызы

«Аспаз»  1-курс

12

Саралиева ЭлмираҮсенқызы 

«Аспаз»  1-курс

13

Туленбаева Нұрбану Назарбековеа

«Аспаз»  1-курс

14

Текеш Ақмаржан Толыбекқызы

«Аспаз»  1-курс

15

Танашева Лунара Бейсенгалиевна

«Аспаз»  1-курс