Ұстаздар құрамы

Тасболатова Гулбану Утегеновна

Психолог

Нурханова Бахытжан Умирбаевна

Ағылшын тілі пән оқытушысы

Чармагамбетов Тойлыбек Кузембаевич

"Токарь" мамандығының арнайы пән оқытушысы, өндірістік оқу шебері

Акимиязова Ажаркан Нургалиевна

"ЕТ және БҚ" мамандығының өндірістік оқу шебері​

Қыдырқанов Асхат Манапұлы

«Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету» мамандығының өндірістік оқыту шебері

Атанязова Айгуль

Орыс тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы

Дастанов Айдар Есетұлы

Бастапқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушысы

Дауырбаева Бибігүл Жақсылыққызы

«Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» мамандығының өндірістік оқу шебері

Бекенова Гүлжанат Аманқызы

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының арнайы пәні оқытушысы

Ерданова Гульзира Улысқызы

«Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» мамандығының өндірістік оқу шебері

Асанов Бауржан Серикович

"Дәнекерлеу ісі" мамандығының өндірістік оқу шебері

Алкамова Жансая Акниязовна

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының өндірістік оқу шебері

Таңбаева Айдана Маратқызы

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының өндірістік оқу шебері

Мұратова Лаура Қайырханқызы

Тарих пәні оқытушысы

Тінәлі Ботакөз

Химия, биология пәні оқытушысы

Балтабайұлы Серік

Дене тәрбиесі пәні оқытушысы, спорт нұсқаушы

Таңат Мәдина Жауымбайқызы

«Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының өндірістік оқу шебері

Маханбетова Сандугаш Танатовна

Шет тілі және кәсіби шет тілі пәні оқытушысы

Аллабиринова Жазира Нурдовлетовна

«Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» мамандығының өндірістік оқу шебері

Абдулаев Ринат Амирович

"Дәнекерлеу ісі" мамандығының өндірістік оқу шебері

Нурханов Ерлан Батырбаевич

"Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету" мамандығының өндірістік оқу шебері

Жақсылықова Айзада Маратқызы

Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

Зейнепов Марат

Қоғамдық пәндер оқытушысы

Каюпов Бахтияр Алкеұлы

"Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету" мамандығының өндірістік оқу шебері

Кунаева Ақжарқын Батыровна

«Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» мамандығының өндірістік оқу шебері

Мурзабеков Данияр Амандыкович

"Кеме жасау және кеме машиналары мен механизмдеріне техникалық қызмет көрсету" мамандығының өндірістік оқу шебері

Сарсенова Ләззат Сериковна

Дене тәрбиесі пәні оқытушысы

Назарова Мадина Шырымановна

«Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу» мамандығының өндірістік оқу шебері

Чаматаев Джалгас Рамазанович

Математика пәні оқытушысы

Оспанов Бакыт Бакбергенович

"Кеме жасау және кеме машиналары мен механизмдеріне техникалық қызмет көрсету" мамандығының өндірістік оқу шебері

Сагындыкова Ляззат Аминовна

Информатика пәні оқытушысы

Тоғызбаева Сәния Мұратбайқызы

Физика пәні оқытушысы

Смагулов Сырым

"Автокөлікті жөндеу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету" мамандығының өндірістік оқу шебері